8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Konok Tamás (1930-2020) Graphidion blanche I., 1979
88

Konok Tamás (1930-2020)

Graphidion blanche I., 1979

Akril, vászon, 61 x 50 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 79/18.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

A művész honlapján