2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Orbán Attila 1958- Grate figure, 1997
88

Orbán Attila (1958)

Grate figure, 1997

Akril, vászon, 80x120,5 cm
Jelezve balra lent: Orbán A. 97, Jelezve hátoldalon: Orbán Attila Grate figure, 1997, acril-canvas, 80x120,2 cm, 5.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 900 000 Ft