21. aukció
Pállik Béla (1845-1908) Gróf Andrássy Gyula lovasarcképe
217

Pállik Béla (1845-1908)

Gróf Andrássy Gyula lovasarcképe

Olaj, fa, 40x26 cm
Jelezve jobbra lent: Pállik Béla
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Kiállítva: Pállik Béla kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1908. október, katalógus: 220.