15. aukció
Tihanyi Lajos katonaportré
120

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Gross Andor-portré (Gross András főhadnagy arcképe), 1913 körül

Olaj, vászon, 82x66,5 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi Lajos