A Dévényi-gyűjtemény
Tihanyi Lajos katonaportré
8

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Gross Andor portréja, 1915

Olaj, vászon, 82 x 66,5 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L.