9. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Groteszk alak
165

Hincz Gyula (1904-1986)

Groteszk alak

Olaj, vászon, 70,5x40,5 cm
Jelzés nélkül, Hátoldalán: "Hincz Gyula hagyatékából Groteszk alak o.v. 70x40"
Kikiáltási ár: 380 000 Ft