23. aukció
Posenaer, Joseph (1876-1935) Groteszk jelenet, 1903
198

Posenaer, Joseph (1876-1935)

Groteszk jelenet, 1903

Olaj, vászon, 40x50 cm
Jelezve balra lent: Posenaer 1903
Kikiáltási ár: 300 000 Ft