12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Erdély Miklós kortárs aukció
140

Erdély Miklós 1928-1986

Guruló színház, 1985

Tempera, olaj, kréta, grafit, spray, papír, 60 x 83,5 cm
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

PROVENIENCIA:
¦ a művész hagyatékában (1991)

KIÁLLÍTVA:
¦ Erdély Miklós gyűjteményes kiállítása. Óbuda Galéria, Budapest, 1986, katsz.n.
¦ Erdély Miklós (1928-1986) kiállítása. Csók István Képtár és Szent István Király Múzeum, Székesfehérvár, 1991. október 26. − december 31., bitumenművek/62.