Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Ferenczy Károly (1862-1917) Gutini erdészlak, 1908
193

Ferenczy Károly (1862-1917)

Gutini erdészlak, 1908

Olaj, vászon, 46x61 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy K. 1908