46. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Gutini erdészlak, 1908
104

Ferenczy Károly (1862-1917)

Gutini erdészlak, 1908

Olaj, vászon, 46x61 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy K. 1908
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

PROVENIENCIA: • Völgyessy Ferenc tulajdonában (1963) • Völgyessy Ferenc hagyatéka (1979) KIÁLLÍTVA: • A MIÉNK III. kiállítása. Nemzeti Szalon, 1910. Katalógus: 101/ b, Erdészlak címen • A Ferenczy család. Budai Vá