5. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Gwinplayne
183

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Gwinplayne

Olaj, karton, 26x19 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy, jelezve jobbra lent: Gulácsy
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Hátoldalán autográf felirat: Gulácsy Lajos VIII. ker. Rigó u. 14. “Gwinplayne”

Magyar Nemzeti Galéria műtárgybírálati száma: 9388

Kiállítva: 1907: Uránia Műkereskedés, Budapest, Márffy Ödön és Gulácsy Lajos képeinek katalógusa, 18. tétel