52. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Gyerekek a mezőn, 1935
77

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyerekek a mezőn, 1935

Olaj, vászon, 54x70 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1935
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft