58. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Gyerekek
41

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyerekek

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft