48. aukció
Pekáry István (1905-1981) Gyermekáldás, 1931
164

Pekáry István (1905-1981)

Gyermekáldás, 1931

Olaj, vászon, 166x138,5 cm
Jelezve középen lent: 19 Pekáry 31
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 14 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Pekáry. Ernst Múzeum, Budapest, 1975. katalógus: szám nélkül (Parasztcsalád címmel)

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
•Pekáry István és Zádor István festőművészek kiállítása a Szépművészeti ki