37. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Gyermekarckép (Ifj. Pacher Béla portréja), 1934
160

Kontuly Béla (1904-1983)

Gyermekarckép (Ifj. Pacher Béla portréja), 1934

Olaj, vászon, 110x92 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly Béla 1934
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft