46. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Gyermekek a domboldalon, 1936
137

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyermekek a domboldalon, 1936

Olaj, vászon, 46,5x62,5 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1936
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 750 000 - 1 200 000 Ft