Zsolnay
Gyertyatartó, japonizáló dekorral, Zsolnay, 1880 körül
Dekorterv: Zsolnay Júlia
Aranyozott bronz, porcelánfajansz. Elefántcsont színű alapon magas tüzű mázas, arany kontúrvonalas, belső rajzolatú festés.