57. aukció
Zsolnay Gyertyatartó, japonizáló dekorral, Zsolnay, 1880 körül
2

Zsolnay

Gyertyatartó, japonizáló dekorral, Zsolnay, 1880 körül

Façon szám: nincs, Magasság: 52 cm (a szerelékkel együtt)
Jelzés: bélyegzett TJM családi márkajelzés
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Dekorterv: Zsolnay Júlia
Aranyozott bronz, porcelánfajansz. Elefántcsont színű alapon magas tüzű mázas, arany kontúrvonalas, belső rajzolatú festés.