Gyógyuló alak krampusszal, glóriákkal játszó krampusz, 2001
Olaj, drótapplikáció, farost, 70 x 50 cm
Jelezve balra lent: ef. Zámbó I.
Jelezve jobbra lent: 20 EZI 01
Hátoldalon autográf felirat: ef. Zámbó I. Gyógyuló alak krampusszal, glóriákkal játszó krampusz, 2001
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft