2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Baranyai Levente 1966- Gyöngyház táj
113

Baranyai Levente (1966)

Gyöngyház táj

Olaj, vászon, 102x137 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft