57. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Gyümölcscsendélet hölggyel, 1926 körül
224

Kádár Béla (1877-1956)

Gyümölcscsendélet hölggyel, 1926 körül

Olaj, vászon, préselt falemez, 103x65 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: ‣ Bela Kadar. Paintings and drawings by Bela Kadar. The Fine art Gallery of San Diego, California, 1962. január 4-28. katalógus: 68. ‣ Kádár Béla. Válogatás egy amerikai magángyűjteményből.