57. aukció
Rozsda Endre (1913-1999) Gyújtogatók, 1960-62 körül (Les Incendiaires)
79

Rozsda Endre (1913-1999)

Gyújtogatók, 1960-62 körül (Les Incendiaires)

Olaj, vászon, 50x61 cm
Jelezve balra lent: Rozsda
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft

Kiállítva: ‣ Endre Rozsda. Salons de l’Hőtel Amigo, Brüsszel, 1970, katalógus: 18.