21. aukció
Emőd Aurél (1897-1958) Gyümölcsárus
102

Emőd Aurél (1897-1958)

Gyümölcsárus

Olaj, vászon, 90,5x70 cm
Jelezve balra fent: Emőd
Kikiáltási ár: 320 000 Ft