57. aukció
Borsos József (1821-1883) Gyümölcscsendélet
168

Borsos József (1821-1883)

Gyümölcscsendélet

Olaj, vászon, 42,5x52,5 cm
Jelezve jobbra lent: Borsos
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 200 000 - 2 800 000 Ft

Aukcionálva:
‣ Gróf Almásy-Telek Éva Művészeti Intézete XIII. nagy művészeti aukció, 36. tétel ‣ BÁV 23. árverés, katalógus: szám nélkül