66. aukció (2021. június)
Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945) Gyümölcscsendélet, 1910-es évek
138

Kosztolányi Kann Gyula (1868-1945)

Gyümölcscsendélet, 1910-es évek

Olaj, vászon, 50 x 60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kosztolányi
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

¦ Modern magyar festészet 1892-1919.

szerk: Kieselbach Tamás. Kieselbach Galéria, Budapest, 2004, 465. kép