9. aukció
Bánk Ernő (1883-1962) Gyümölcscsendélet, 1916
103

Bánk Ernő (1883-1962)

Gyümölcscsendélet, 1916

Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm
Jelezve balra fent: Bánk Ernő 916
Kikiáltási ár: 240 000 Ft