18. aukció
Basch Andor (1885-1944) Gyümölcscsendélet, 1937
86

Basch Andor (1885-1944)

Gyümölcscsendélet, 1937

Olaj, fa, 46x55 cm
Jelezve balra lent: Basch 37
Kikiáltási ár: 380 000 Ft