Kádár Béla - Válogatás egy amerikai magánygyűjteményből
Kádár Béla (1877-1956) Gyümölcscsendélet hölggyel
47

Kádár Béla (1877-1956)

Gyümölcscsendélet hölggyel

Olaj, vászon, préselt falemezen, 103 x 65cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla