2. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Gyümölcscsendélet palackkal
130

Schönberger Armand (1885-1974)

Gyümölcscsendélet palackkal

Olaj, karton, 34x46 cm
Jelezve balra fent: Schönberger
Kikiáltási ár: 300 000 Ft