26. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Gyümölcsök, 1930 körül
92

Berény Róbert (1887-1953)

Gyümölcsök, 1930 körül

Olaj, papírlemez, 49,5x69 cm
Jelezve jobbra fent: Berény
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

Proveniencia: Egykor Török István tulajdonában

173

Berény Róbert (1887-1953)

Bozótos

Kikiáltási ár: 750 000 Ft