45. aukció
Basch Andor (1885-1944) Gyümölcsök, 1942
31

Basch Andor (1885-1944)

Gyümölcsök, 1942

Olaj, vászon, 60x73,5 cm
Jelezve balra lent: Basch 42
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
• „A magyar művészetért” IV. képzőművészeti kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1943. május 16–30. katalógus: 343.