39. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Gyümölcsök és levelek, 1948
158

Gadányi Jenő (1896-1960)

Gyümölcsök és levelek, 1948

Olaj, tempera, papír, 30,5x43 cm
Jelezve jobbra lent: Gadányi Jenő 948.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 600 000 Ft

Proveninencia: – egykor a művész haygatékában (1967)

Kiállítva: – Gadányi Jenő 1896-1960 emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria Budapest, 1967. katalógus: 49.
– Gadányi Jenő emlékkiállítása. István Király Múzeum, Székesfehérv