54. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Gyümölcsök és virágok (Csendélet), 1930 körül
27

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcsök és virágok (Csendélet), 1930 körül

Olaj, vászon, 88,5x70 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 1.1.3.7.‣ In: Rockenbauer Zoltán: Márffy életmű-katalógus. Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006.
AUKCIONÁLVA:‣ BÁV 37. árverés, 128. tétel
PROVENIENCIA:‣ korábban Frankfurt József gyűjteményében
KIÁLLÍ