8. aukció
Belányi Viktor (1877-1955) Gyümölcsök fikusszal
17

Belányi Viktor (1877-1955)

Gyümölcsök fikusszal

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Belányi
Kikiáltási ár: 250 000 Ft