38. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Gyümölcsök kaktusszal
119

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Gyümölcsök kaktusszal

Olaj, vászon, 70,5x60,5 cm
Jelezve jobbra fent: Ilosvai Varga I.
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft