Gyümölcsös csendélet, 1910 körül
Olaj, vászon, 56x69 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft
OEUVRE-JEGYZÉK:
•1.2.3.1. In: Rockenbauer Zoltán: Márffy életmű katalógus. Budapest–Párizs, Makláry Artworks, 2006.