33. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Gyümölcsös csendélet, 1928
61

Márffy Ödön (1878-1959)

Gyümölcsös csendélet, 1928

Olaj, vászon, 60,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft