49. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Gyümölcsszedés után, 1945 körül
165

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Gyümölcsszedés után, 1945 körül

Olaj, papír, faroston, 102,5x73 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
•Perlrott Csaba Vilmos emlékkiállítása. Szekszárdi Művészetek Háza, Szekszárd, 1989. június 29. – szeptember 25. katalógus: szám nélkül