12. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA - II. rész
Hecker Péter (1963-) Ha unatkozol, Kedves, légy művész! Csodálatos! Adhatsz másoknak, miközben önmagad gazdagítod, 1995 körül
92

Hecker Péter (1963-)

Ha unatkozol, Kedves, légy művész! Csodálatos! Adhatsz másoknak, miközben önmagad gazdagítod, 1995 körül

Szitanyomat, vászon, 88 x 65,5 cm
Jelezve hátoldalon: Hecker 2/4
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 240 000 - 360 000 Ft