62. aukció
Tahsin, Diyarbakirli 1875-1937 Háborgó tenger
202

Tahsin, Diyarbakirli 1875-1937

Háborgó tenger

Olaj, vászon papírlemezen, 35,5x49 cm
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft