45. aukció
Mattis Teutsch János (1884-1960) Hajladozó fák, 1918
79

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Hajladozó fák, 1918

Olaj, papírlemez, 34x46 cm
Jelezve jobbra lent: MT
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft