57. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Hajlékom, hitem, 1971
208

Bálint Endre (1914-1986)

Hajlékom, hitem, 1971

Olaj, fa, 51x50,5 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint 71. Cédula: Hajlékom-hitem 50x50 1971 Bálint
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft

‣ Korábban Mándy Stefánia tulajdona (1984)
KiállítVa:
‣ Bálint Endre kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1972. katalógus: szám nélkül
‣ Öt művész kiállítása. Bálint Endre, Hajnal Gabriella, Ka