73. őszi aukció
Gellér B. István pécsi műhely, hard edge
41

Gellér B. István (1946-2017)

Hajnal a völgyek között

Akril, vászon, 95 x 95 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 4 000 000 Ft