21. aukció
Paál László Barbizon tájképfestészet
142

Paál László (1846-1879)

Hajnal az erdőben, 1875 körül

Olaj, vászon, 95x64 cm
Jelezve balra lent: L. de Paál
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft