51. aukció
K. Spányi Béla (1852-1914) Hajnalban, 1883
32

K. Spányi Béla (1852-1914)

Hajnalban, 1883

Olaj, vászon, 75x96 cm
Jelezve jobbra lent: Spányi B. 883 Bpst
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft