63. aukció
Lossonczy Tamás (1904-2009) Hajnali látomás (Lehetőségek végtelenje), 1969
212

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Hajnali látomás (Lehetőségek végtelenje), 1969

Olaj, vászon, 119,5x75 cm
Jelezve balra fent: Lossonczy Tamás 1969; Jelezve hátoldalon: Lossonczy Tamás 1969
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft

Kiállítva ¦ Exhibited:

¦ Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet. Virág Judit Galéria, Budapest, 2019. május 24. – június 29., katalógus nélkül

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Pataki Gábor: Lossonczy Tamás. Új Művészet Könyvek 8., Budapest, 1995., oldalszám nélkül