59. aukció
Patkó Károly
14

Patkó Károly (1895-1941)

Hajóácsok, 1929

Tempera, olaj, vászon, 51x60,5 cm
Jelezve balra lent: Patkó 29.; Vakrámán: Dr. Jajczay János
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft