42. Aukció
Istókovits Kálmán (1898-1990) Hajógyári öböl, Budapest, 1956
5

Istókovits Kálmán (1898-1990)

Hajógyári öböl, Budapest, 1956

Olaj, karton, 24,5x34,5 cm
Jelezve balra lent: Istókovits
Kikiáltási ár: 60 000 Ft
Becsérték: 100 000 - 200 000 Ft

Jelezve hátoldon: 1956 Hajógyári öböl, Budapest