49. aukció
Udvary Pál (1900-1987) Hajók a Sión
157

Udvary Pál (1900-1987)

Hajók a Sión

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Udvardy Pál
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft