56. aukció (2017 október)
Orbán Dezső (1884-1987) Hajók a szajnán, 1926
127

Orbán Dezső (1884-1987)

Hajók a szajnán, 1926

Olaj, vászon, 50,5x65 cm
Jelezve balra lent: Orbán Paris 1926
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Orbán Dezső kollektív kiállítása. Szeged, 1926. április (katalógusszám nélkül, A daru címmel)